Rozgrywki

1. kolejka
16.04.2017 Włókniarz Częstochowa – ROW Rybnik
16.04.2017 Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
17.04.2017 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz
17.04.2017 Get Well Toruń – Stal Gorzów
data rezerwowa Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

2. kolejka
data rezerwowa Włókniarz Częstochowa – ROW Rybnik
22.04.2017 ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław
22.04.2017 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń
23.04.2017 Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
23.04.2017 MrGarden GKM Grudziądz – Stal Gorzów
data rezerwowa ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław
data rezerwowa Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń

3. kolejka
30.04.2017 MrGarden GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa
30.04.2017 Fogo Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
30.04.2017 Stal Gorzów – ROW Rybnik
30.04.2017 Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń

3.05.2017 data rezerwowa

4. kolejka
5.05.2017 ROW Rybnik – MrGarden GKM Grudziądz
7.05.2017 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa
7.05.2017 Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów
7.05.2017 Get Well Toruń – Fogo Unia Leszno
data rezerwowa ROW Rybnik – MrGarden GKM Grudziądz

14.05.2017 data rezerwowa

5. kolejka
21.05.2017 MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
21.05.2017 ROW Rybnik – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
21.05.2017 Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
21.05.2017 Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń

6. kolejka
28.05.2017 Get Well Toruń – ROW Rybnik
28.05.2017 Fogo Unia Leszno – MrGarden GKM Grudziądz
28.05.2017 Stal Gorzów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
28.05.2017 Betard Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa

7. kolejka
2.06.2017 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
4.06.2017 MrGarden GKM Grudziądz – Get Well Toruń
4.06.2017 ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno
4.06.2017 Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów
data rezerwowa Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław

8. kolejka
8 11.06.2017 MrGarden GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
11.06.2017 ROW Rybnik – Włókniarz Częstochowa
11.06.2017 Stal Gorzów – Get Well Toruń
11.06.2017 Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno

15.06.2017 data rezerwowa

9. kolejka
16.06.2017 Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz
18.06.2017 Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
18.06.2017 Fogo Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa
18.06.2017 Betard Sparta Wrocław – ROW Rybnik

10. kolejka
25.06.2017 ROW Rybnik – Stal Gorzów
25.06.2017 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
25.06.2017 Włókniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz
25.06.2017 Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław


9.07.2017 data rezerwowa

11. kolejka
28.07.2017 MrGarden GKM Grudziądz – ROW Rybnik
30.07.2017 Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń
30.07.2017 Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
30.07.2017 Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
data rezerwowa MrGarden GKM Grudziądz – ROW Rybnik

12. kolejka
4.08.2017 Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa
6.08.2017 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
6.08.2017 Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz
6.08.2017 Fogo Unia Leszno – Stal Gorzów
data rezerwowa Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa

13. kolejka
13 13.08.2017 MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
13.08.2017 ROW Rybnik – Get Well Toruń
13.08.2017 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów
13.08.2017 Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław

14.08.2017 IMME Gdańsk

14. kolejka
20.08.2017 Get Well Toruń – MrGarden GKM Grudziądz
20.08.2017 Fogo Unia Leszno – ROW Rybnik
20.08.2017 Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa
20.08.2017 Betard Sparta Wrocław – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

27.08.2017 data rezerwowa