Od 11 lat razem!

Sponsor

Od 11 lat razem!

 

Niezmiernie miło jest nam zakomunikować o podpisaniu przez SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu oraz Klubu Sportowego Toruń umowy na kolejny sezon współpracy. To już jedenasty rok z rzędu!

„W ubiegłym roku przy okazji rocznicy 120-lecia SGB Banku Spółdzielczego w Toruniu podpisywaliśmy z klubem KS Toruń 10. umowę z rzędu, co wydawało się sporym wydarzeniem. Dzisiaj mamy już jedenastą i cały czas wspólnie deklarujemy chęć dalszej współpracy. Sezon tuż, tuż i już nie mogę się doczekać nowej dawki emocji" - powiedział Grzegorz Flanz, Wiceprezes Zarządu Banku.


„Współpraca z SGB Bankiem Spółdzielczym w Toruniu faktycznie układa się bardzo dobrze. Nie mówię tego tylko z punktu widzenia sponsorowanego klubu, ale również klienta. Jako klub już od dłuższego czasu korzystamy z usług finansowych oferowanych przez Bank i bardzo cenie sobie elastyczne podejście do naszych potrzeb” – powiedziała Prezes Klubu Sportowego Toruń – Ilona Termińska.


Dzięki podpisanej umowie SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu będzie widoczny na stadionie (m.in. bandy dmuchane, banery reklamowe), strojach zawodników (m.in. lewy rękaw) oraz karnetach.


SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu należy do czołowych banków spółdzielczych w Polsce. Jest także jednym z tych banków, które posiadają najdłuższą tradycję. 120 lat funkcjonowania na rynku uczyniło z niego podmiot wiarygodny, rozpoznawalny przez klientów, cieszący się wśród nich ogromnym zaufaniem. Poprzez sieć swoich placówek odgrywa znaczącą rolę na rynku usług finansowych w województwie kujawsko-pomorskim.

Oferta Banku to szeroki zakres usług, obejmujący zarówno prowadzenie rachunków, udzielanie kredytów krótko- i długoterminowych, dokonywanie płatności, jak i przyjmowanie depozytów, czy też wydawanie kart płatniczych. Klienci korzystają z bankowości internetowej, doradztwa w zakresie funduszy pomocowych Unii Europejskiej, leasingu, oferty funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń.