Tomasz Bajerski kolejnym gościem "Video Czwartku"!

Już w najbliższy czwartek, 9 marca o godzinie 18.30 na Motoarenie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach "Video Czwartku". Tym razem Klub Sportowy Toruń wraz z prowadzącym, Marcinem Pułaczewskim, przeniesie nas na początek lat 90-tych.

Tym razem gościem fanów będzie znakomicie znany w grodzie Kopernika, wychowanek Apatora Toruń: Tomasz Bajerski. – Minęło sporo czasu od ostatniego wspólnego oglądania meczów na Motoarenie, ale jestem przekonana, że czwartkowe spotkanie nadrobi ten czas. Dla mnie osobiście Pan Tomasz był jednym z najbardziej utalentowanych żużlowców w historii Torunia i należy mu się ogromny szacunek. Historie z jego udziałem są nietuzinkowe, a sam wychowanek Apatora jest bardzo sympatyczny. Czeka nas niesamowite spotkanie – powiedziała Ilona Termińska..

Sylwetki Tomasza Bajerskiego nie trzeba przypominać kibicom toruńskiej drużyny. Zadebiutował w pamiętnym meczu Apatora z Unią Tarnów w 1992 roku, w spotkaniu, które zaczęło się z godzinnym poślizgiem z powodu opóźnionego lotu awionetką obcokrajowców obu drużyn - Simona Wigga, Gerta Handberga i Pera Jonssona lecących z Warszawy. Przed startem marzył choć o punkcie. Przeszedł jednak sam siebie, w debiucie zdobył dziewięć "oczek" i z miejsca stał się obok Pera Jonssona najbardziej uwielbianym żużlowcem w Grodzie Kopernika.

O rozpoczęciu kariery oraz jej kulminacyjnych momentach kibice toruńscy będą mogli usłyszeć już w czwartek wieczorem. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.