Kolekcja Złotych Kart

Kolekcja Złotych Kart

Sponsor strony A
Sponsor strony B
Sponsor strony C

Newsletter

Czy wiesz, że...

Karol Ząbik to jedyny wychowanek "Aniołów". który zdobył tytuł IMŚJ.

Sponsor Tytularny rozgrywek:

PARTNERZY MEDIALNI ENEA EKSTRALIGI:

Kopeć-Sobczyński moralnym zwycięzcą we Francji

Ikona newsa

Igor Kopeć-Sobczyński nie może w tym sezonie narzekać na nadmiar szczęścia. Kumulację pecha 14-letni torunianin przeżył jednak w minioną sobotę podczas zawodów FIM Youth Gold Trophy 125ccm, które rozegrano w Morizes we Francji. Nasz zawodnik zanotował cztery defekty, w tym trzy na prowadzeniu!

18
września
2013
17:26
Konrad Trokowski

Oglądaj finał na Rynku Starego Miasta!

Ikona newsa

Już w najbliższą niedzielę, 22 września na toruńskim Rynku Starego Miasta będzie możliwość obejrzenia na wielkim telebimie drugiego spotkania o złoty medal Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń. Do wspólnego oglądania i kibicowania toruńskim "Aniołom" zapraszają KST UNIBAX i ZDB Rogowo.

18
września
2013
17:18
Konrad Trokowski

Awizowane składy na rewanżowy mecz finałowy

Ikona newsa

W najbliższą niedzielę, 22 września o godz. 18:45 w Zielonej Górze rozpocznie się rewanżowy mecz finału ENEA Ekstraligi pomiędzy miejscowym Stelmetem Falubazem i Unibaksem Toruń. Po pierwszym spotkaniu trzypunktową przewagę mają "Anioły". Rafał Dobrucki i Sławomir Kryjom podali już awizowane składy. W obu zestawieniach z pewnością zajdą jednak zmiany.

18
września
2013
17:16
Konrad Trokowski

Wsparcie Gminy Miasta Toruń dla toruńskiej młodzieży!

Ikona newsa

Stowarzyszenie Miłośników Sportów Motorowych "STAL" Toruń informuje, że wyjazd Igora Kopeć-Sobczyńskiego i Marcina Kościelskiego na Indywidualne Mistrzostwa Świata cc 125 do Morizes we Francji był mozliwy przy wsparciu Gminy Miasta Toruń. Marcin Kościelski zajął 13 miejsce, a Igor Kopeć-Sobczyński zajął 21 miejsce.

17
września
2013
17:22
Redakcja

Bilety stojące na Grand Prix od środy!

Ikona newsa

5 października 2013r. na toruńskiej MotoArenie zakończy się tegoroczny cykl Grand Prix. KST UNIBAX informuje, że wszystkie bilety na miejsca siedzące na Trybunę Główną oraz Strefy Niebieską, Zieloną oraz Żółtą zostały już sprzedane! Organizatorzy przygotowali jednak dodatkowo bilety stojące na zawody!

17
września
2013
17:14
Konrad Trokowski

Trzypunktowa zaliczka "Aniołów"

Ikona newsa

W bardzo wyrównanym pierwszym spotkaniu finałowym Unibax Toruń pokonał Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:43 i na przyszłotygodniowy rewanż do Grodu Bachusa pojedzie bronić trzypunktowej zaliczki. Najlepszymi zawodnikami po stronie toruńskiej byli Tomasz Gollob (15 pkt.) i Darcy Ward (14+2). Liderem gości był Piotr Protasiewicz (12).

15
września
2013
23:00
Konrad Trokowski

W rundzie zasadniczej "Anioły" były o jeden punkt lepsze

Ikona newsa

W rundzie zasadniczej ENEA Ekstraligi w sezonie 2013 oba spotkania pomiędzy finalistami, czyli Unibaksem Toruń i Stelmetem Falubazem Zielona Góra były bardzo zacięte i zakończyły się zwycięstwami gości. W obu meczach brakowało jednak liderów gospodarzy. W Zielonej Górze tylko dwa biegi zaliczył Andreas Jonsson, a na MotoArenie nie pojechał Chris Holder i nie można było za niego zastosować zastępstwa zawodnika. W dwumeczu lepsi o jeden mały punkt okazali się torunianie.

15
września
2013
14:49
Konrad Trokowski

Gollob czwarty w Gorican

Ikona newsa

Tomasz Gollob zajął czwarte miejsce w trzeciej rundzie Speedway European Championship, czyli rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Europy, która odbyła się w chorwackim Gorican. Zawody wygrał Krzysztof Kasprzak przez Sebastianem Ułamkiem i Martinem Vaculikiem. Zawodnik Unibaksu Toruń jest obecnie trzeci w klasyfikacji generalnej SEC tracąc jeden punkt do Taia Woffindena i dwa "oczka" do Nickiego Pedersena.

15
września
2013
13:28
Konrad Trokowski

Warto kupić program na pierwszy mecz finałowy!

Ikona newsa

Zachęcamy Państwa do zakupu programu zawodów na pierwszy mecz finałowy ENEA Ekstraligi pomiędzy Unibaksem Toruń i Stelmetem Falubazem Zielona Góra, który w niedzielę odbędzie się na MotoArenie. W programie znaleźć można m. in. relację i zdjęcia z rewanżowego spotkania półfinałowego w Częstochowie, historię występów "Aniołów" w rundzie play-off oraz konkurs krzyżówkę z cennymi nagrodami. Koszt zakupu programu to tylko 6 zł, a dla posiadaczy Karty Kibica - zaledwie 3 zł!

15
września
2013
10:23
Konrad Trokowski

Walkę o DMP czas zacząć!

Ikona newsa

W niedzielę, 15 września na MotoArenie odbędzie się pierwszy mecz finałowy ENEA Ekstraligi pomiędzy Unibaksem Toruń i Stelmetem Falubazem Zielona Góra. W drużynie "Aniołów" nadal brakuje Chrisa Holdera. Australijczyk będzie jednak obecny w parku maszyn, a na torze menadżer Sławomir Kryjom skorzysta z przepisu o zastępstwie zawodnika. Trudno też powiedzieć, jaka przewaga w pierwszym meczu zapewni torunianom spokój przed rewanżem. Wszystko okaże się na torze!

15
września
2013
10:11
Konrad Trokowski
« Nowsze   ...  51 52 53 54 55 56 57 58 59  ...  Starsze »
Następny
Poprzedni
W przyszłym sezonie
Koniec sezonu
07.09..2014 - XIV kolejka ENEA Ekstraligi
74 : 16
INFOCOMP

Unibax S.A.
Logo KST S.A.

Klub Sportowy Toruń S.A.

ul. Pera Jonssona 7

87-100 Toruń

tel. (+4856) 651 80 66

fax. (+4856) 651 74 91

email: klub@speedway.torun.pl