Enea


Kolekcja Złotych Kart

Kolekcja Złotych Kart

Sponsor strony A
Sponsor strony B
Sponsor strony C

Newsletter

Czy wiesz, że...

Obecnym prezesem Unibaksu Toruń jest Mateusz Kurzawski, a wiceprezesem - Tomasz Kaczyński.

Sponsor Tytularny rozgrywek:

PARTNERZY MEDIALNI ENEA EKSTRALIGI:

Zakończ sezon jako zwycięzca

Ikona newsa

Na zakończenie sezonu żużlowego dla kibiców czekających na oficjalne wyniki akcji "Wzmocnij swój klub z ENEA", przygotowany został konkurs, w którym wygrać można unikatowe plastrony z oryginalnymi podpisami Reprezentacji Polski. Udział w konkursie, kibice mogą zgłaszać zarówno za pośrednictwem strony http://eneadlaklubu.pl/konkurs jak i podczas wybranych meczów.

17
września
2014
21:01
Konrad Trokowski

Krzyżanowski najlepszy z torunian

Ikona newsa

Dawid Krzyżanowski zajął trzecie miejsce w III turnieju z cyklu Nice Cup, który rozegrano na MotoArenie. Pozostali żużlowcy "Aniołów" upasowali się pod koniec stawki. W toruńskich zawodach wygrał natomiast Mike Trzensiok. W klasyfikacji generalnej najlepszy okazał się Adrian Gała, a Krzyżanowski zajął szóstą lokatę.

17
września
2014
05:03
Konrad Trokowski

III runda Nice Cup na MotoArenie

Ikona newsa

We wtorek, 16 wześnia o godz. 16:00 na toruńskiej MotoArenie odbędzie się III runda Nice Cup, czyli zawodów przeznaczonych dla najmłodszych nadziei polskiego żużla. Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupie programu w cenie 4 zł. Posiadacze karnetów obejrzą turniej za darmo.

16
września
2014
07:52
Konrad Trokowski

Holder szósty w Vojens

Ikona newsa

Chris Holder zajął szóste miejsce w Grand Prix Nordyckim, które odbyło się w Vojens. Australijczyk zaprezentował się nieźle i ma realne szanse na utrzymanie się w Grand Prix na przyszły sezon. Turniej w Vojens wygrał Andreas Jonsson.

13
września
2014
23:04
Konrad Trokowski

Krzyżanowski startował w turnieju zaplecza kadry juniorów

Ikona newsa

Dawid Krzyżanowski zdobył cztery punkty w dwóch turniejach zaplecza kadry juniorów, które rozegrano na torze w Ostrowie. Torunianin w pierwszych zawodach wywalczył cztery "oczka", a w drugim nie zdobył żadnego punktu. Najlepszy okazał się rybniczanin Kacper Woryna.

13
września
2014
23:00
Konrad Trokowski

Przedpełski dziewiąty w finale MIMP

Ikona newsa

Paweł Przedpełski zajął dziewiąte miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, który odbył się w Gorzowie. Torunianin po razie zajmował pierwsze, drugie i trzecie miejsca, a dwukrotnie był ostatni. Przedpełski był jednak jedynym żużlowcem, który tego dnia pokonał nowego Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski - Szymona Woźniaka z Polonii Bydgoszcz. Na drugim stopniu podium stanął Piotr Pawlicki, a trzeci po zwycięskim biegu dodatkowym był Bartosz Zmarzlik.

13
września
2014
22:55
Konrad Trokowski

W Szwecji trwają półfinały

Ikona newsa

Zwycięstwo i porażkę w półfinałowych rywalizacjach Elitserien zanotowały drużyny, w barwach których startowali żużlowcy Unibaksu Toruń. Bliżej finału jest jednak ekipa Emila Sajfutdinowa - Elit Vetlanda, który przegrał wprawdzie w Hallstavik z Rospiggarną 43:47, ale jest faworytem przed rewanżem u siebie. Z kolei Chris Holder był zdecydowanym liderem Piraterny Motala w wygranym, ale tylko 46:44 pierwszym spotkaniu półfinałowym z Indianerna Kumla.

12
września
2014
05:09
Konrad Trokowski

Torunianie najlepsi w Bydgoszczy

Ikona newsa

Kolejny raz na stadionie bydgoskiej Polonii odbył się towarzyski turniej par z udziałem najmłodszych żużlowców miejscowego klubu oraz zaproszonych reprezentantów Unibaksu Toruń i Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Najlepsza okazała się para młodych "Aniołów": Paweł Wolender - Tomasz Przywieczerski.

12
września
2014
04:41
Konrad Trokowski

Sajfutdinow najlepszy w 46. Memoriale Lubosa Tomicka

Ikona newsa

W Pradze na stadionie Marketa 9 września odbył się 46. turniej memoriałowy pamięci Lubosa Tomicka. Najlepszy w tych zawodach okazał się Emil Sajfutdinow, który wygrał wyścig finałowy. w fazie zasadniczej zawodów Rosjanin doznał tylko dwóch porażek z Juricą Pavlicem, który ostatecznie zajął drugie miejsce oraz Vaclavem Milikiem, który rywalizację ukończył na czwartej pozycji.

12
września
2014
04:37
Konrad Trokowski

Holder trzeci w Night of the Fights

Ikona newsa

Chris Holder zajął trzecie miejsce w turnieju Night of the Fights, który rozegrano w Cloppenburgu. Australijczyk zdobył  dwanaście punktów w części zasadniczej zawodów wygrywając trzy wyścigi, następnie był drugi w półfinale i trzeci w finale. Lepsi od Holdera okazali się Niemiec Tobias Kroner i Polak Krzysztof Jabłoński.

12
września
2014
04:32
Konrad Trokowski
« Nowsze   ...  1 2 3 4 5 6 7 8 9  ...  Starsze »
Następny
Poprzedni
W przyszłym sezonie
Koniec sezonu
07.09..2014 - XIV kolejka ENEA Ekstraligi
74 : 16
INFOCOMP

Sponsor tytularny:

Unibax S.A.
Logo KST Unibax S.A.

Klub Sportowy Toruń Unibax S.A.

ul. Pera Jonssona 7

87-100 Toruń

tel. (+4856) 651 80 66

fax. (+4856) 651 74 91

email: klub@speedway.torun.pl