Enea


Kolekcja Złotych Kart

Kolekcja Złotych Kart

Sponsor strony A
Sponsor strony B
Sponsor strony C

Newsletter

Czy wiesz, że...

Brązowy medal z sezonu 2012 był siódmym w historii zdobytym przez "Anioły". Torunianie mają w swoim dorobku także cztery złote i pięć srebrnych "krążków".

Sponsor Tytularny rozgrywek:

PARTNERZY MEDIALNI ENEA EKSTRALIGI:

Torunianie najlepsi w Bydgoszczy

Ikona newsa

Kolejny raz na stadionie bydgoskiej Polonii odbył się towarzyski turniej par z udziałem najmłodszych żużlowców miejscowego klubu oraz zaproszonych reprezentantów Unibaksu Toruń i Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Najlepsza okazała się para młodych "Aniołów": Paweł Wolender - Tomasz Przywieczerski.

12
września
2014
04:41
Konrad Trokowski

Sajfutdinow najlepszy w 46. Memoriale Lubosa Tomicka

Ikona newsa

W Pradze na stadionie Marketa 9 września odbył się 46. turniej memoriałowy pamięci Lubosa Tomicka. Najlepszy w tych zawodach okazał się Emil Sajfutdinow, który wygrał wyścig finałowy. w fazie zasadniczej zawodów Rosjanin doznał tylko dwóch porażek z Juricą Pavlicem, który ostatecznie zajął drugie miejsce oraz Vaclavem Milikiem, który rywalizację ukończył na czwartej pozycji.

12
września
2014
04:37
Konrad Trokowski

Holder trzeci w Night of the Fights

Ikona newsa

Chris Holder zajął trzecie miejsce w turnieju Night of the Fights, który rozegrano w Cloppenburgu. Australijczyk zdobył  dwanaście punktów w części zasadniczej zawodów wygrywając trzy wyścigi, następnie był drugi w półfinale i trzeci w finale. Lepsi od Holdera okazali się Niemiec Tobias Kroner i Polak Krzysztof Jabłoński.

12
września
2014
04:32
Konrad Trokowski

Unibax Toruń - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 74:16

Ikona newsa

Unibax Toruń pokonał Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 74:16 w ostatniej, czternastej kolejce sezonu zasadniczego ENEA Ekstraligi. "Anioły" wygrały czternaście razy podwójnie i tylko raz, w pierwszym wyścigu zawodów Artur Mroczka przyjechał przed Karolem Ząbikiem. Rzecz jasna pozostali żużlowcy Unibaksu zdobyli komplety puntów z bonusami.

07
września
2014
21:48
Konrad Trokowski

Krzyżanowski wypożyczony do Krakowa

Ikona newsa

Junior Unibaksu Toruń - Dawid Krzyżanowski do końca sezonu startować będzie w ramach wypożyczeniu w Speedway Wandzie Instal Kraków - klubie Nice Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Torunianin zadebiutował w tym sezonie w barwach Unibaksu w ENEA Ekstralidze, ale w Tarnowie punktu nie zdobył. Pierwszy występ Krzyżanowskiego w Krakowie planowany jest na niedzielę, kiedy to Speedway Wanda Instal podejmie Victorię Piła.

07
września
2014
09:57
Konrad Trokowski

Otwarty parking po niedzielnym meczu

Ikona newsa

Decyzją włodarzy KST Unibax zaraz po zakończeniu pokazu fajerwerków po meczu "Aniołów" z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk każdy kibic będzie mógł wejść do parku maszyn.

07
września
2014
09:46
Konrad Trokowski

Holder wygrał Schildburgerpokal

Ikona newsa

Chris Holder wygrał zawody o Schildburgerpokal, które odbyły się w niemieckim Teterow. Australijczyk na torze pojawiał się siedem razy i sześciokrotnie wygrywał. Jedynej porażki doznał w jednym z biegów półfinałowych. W każdym z wyścigów eliminacyjnych pod taśmą pojawiało się pięciu żużlowców, a w półfinałach i finale - po sześciu zawodników.

07
września
2014
09:43
Konrad Trokowski

Ciężka kontuzja Wiktora Kułakowa

Ikona newsa

Wiktor Kułakow zanotowała bardzo poważny upadek podczas treningu przed Drużynowymi Misrzostwami Rosji Juniorów. U zawodnika Unibaksu Toruń stwierdzono odłamkowe złamanie kości biodrowej z przemieszczeniem. Ten sezon dla Rosjanina już się zakończył. Nie wiadomo nawet, ile czasu potrwa jego rehaabilitacja po operacji. Mówi się nawet o kilku miesiącach. Wiktorowi życzymy jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia i na tor!

07
września
2014
09:34
Konrad Trokowski

Torunianie na czwartym miejscu w Lidze Juniorów

Ikona newsa

W sezonie 2014 rozegrano osiem rund Ligi Juniorów. Każda drużyna odjechała siedem turniejów, a w jednym planowo pauzowała. Unibax Toruń zajął w klasyfikacji końcowej czwarte miejsce. Najlepszy okazał się zespół KantorOnline ViperPrint Włókniarza Częstochowa. Poniżej zamieściliśmy tabelę końcową Ligi Juniorów za sezon 2014.

07
września
2014
09:29
Konrad Trokowski

Szóste miejsce młodzieży w Tarnowie

Ikona newsa

W ostatniej, siódmej rundzie Ligi Juniorów, którą w minionym tygodniu rozegrano w Tarnowie, najlepsi okazali się żużlowcy gospodarzy. Drugie miejsce zajęli jeźdźcy z Częstochowy wygrywając tegoroczną rywalizację w Lidze Juniorów. Drużyna Unibaksu Toruń uplasowała się na szóstej pozycji w małopolskich zawodach. Siedem punktów zdobył Oskar Fajfer, pięć i bonus - Dawid Krzyżanowski, a żadnego "oczka" nie dorzucił Paweł Wolender.

07
września
2014
09:19
Konrad Trokowski
« Nowsze   ...  1 2 3 4 5 6 7 8 9  ...  Starsze »
Następny
Poprzedni
W przyszłym sezonie
Koniec sezonu
07.09..2014 - XIV kolejka ENEA Ekstraligi
74 : 16

Klasyfikacja końcowa

1.
Grupa Azoty Unia Tarnów
2.
Stal Gorzów
3.
SPAR Falubaz Z.G.
4.
FOGO Unia Leszno
5.
Unibax Toruń
6.
Betard Sparta Wrocław
7.
Włókniarz Cze-wa
8.
Wybrzeże Gdańsk
INFOCOMP

Sponsor tytularny:

Unibax S.A.
Logo KST Unibax S.A.

Klub Sportowy Toruń Unibax S.A.

ul. Pera Jonssona 7

87-100 Toruń

tel. (+4856) 651 80 66

fax. (+4856) 651 74 91

email: klub@speedway.torun.pl