Kolekcja Złotych Kart

Kolekcja Złotych Kart

Sponsor strony A
Sponsor strony B
Sponsor strony C

Newsletter

Czy wiesz, że...

"Anioły" po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 1975 nigdy z niej nie spadły.

Sponsor Tytularny rozgrywek:

PARTNERZY MEDIALNI ENEA EKSTRALIGI:

Srebro MEP i złamana noga Adriana Miedzińskiego

Ikona newsa

Adrian Miedziński zanotował upadek w pierwszym swoim wyścigu podczas finału Mistrzostw Europy Par w czeskim Divisovie i doznał złamania dwóch kości stopy. Reprezentacja Polski wywalczyła srebrny medal w tych zawodach. Z tego powodu torunianin nie wystartował w finale MPPK w Gorzowie, który "Anioły" zakończyły także ze srebrem.

02
listopada
2014
22:32
Konrad Trokowski

Srebro "Aniołów" w MPPK

Ikona newsa

Dużą niespodziankę sprawili młodzieżowcy Unibaksu Toruń: Paweł Przedpełski i Oskar Fajfer zdobywając w Gorzowie srebrny medal Mistrzostw Polski Par Klubowych. Torunianie ulegli tylko gospodarzom, których barwy bronili Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik. Brąz zdobyli tarnowianie. Srebro w MPPK jest ostatnim medalem zdobytym przez toruński klub pod szyldem Unibaksu.

01
listopada
2014
09:48
Konrad Trokowski

"Anioły" także ścigają się w niebie!

Ikona newsa

W dotychczasowej historii toruńskiego speedwaya na torach żużlowych całego świata zginęło sześciu zawodników "Aniołów". Z okazji Dnia Wszystkich Świętych ludzie związani z toruńskim środowiskiem żużlowym oprócz swoich bliskich zmarłych wspominają również tych, którzy zginęli dostarczając nam emocji na torze żużlowym. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!

01
listopada
2014
09:38
Konrad Trokowski

Grand Prix w Toruniu na trzy kolejne lata!

Ikona newsa

Miasto Toruń oraz firma BSI Speedway podpisały nową, trzyletnią umowę na organizację turniejów Grand Prix na MotoArenie im. Mariana Rosego. W sezonie 2015 turniej w Grodzie Kopernika odbędzie się dokładnie 3 października i będzie ostatnimi zawodami Grand Prix, które odbędą się w Europie. Cykl zakończy się w Australii.

12
października
2014
21:30
Konrad Trokowski

2 punkty Golloba dla kadry Polski

Ikona newsa

Tomasz Gollob zdobył dwa punkty w pięciu startach dla reprezentacji Polski w przegranym 40:50 spotkaniu z drużyną Reszty Świata, który rozegrano w Rybniku. Były zawodnik Unibaksu Toruń przywiózł punkt po taśmie Dakoty Northa oraz pokonał Petera Kildemanda. Liderami polskiej ekipy byli juniorzy: Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki. Wśród obcokrajowców najlepiej punktowali Grigorij Łaguta i Andreas Jonsson.

12
października
2014
21:15
Konrad Trokowski

Miedziński szósty w finale Złotego Kasku

Ikona newsa

Adrian Miedziński zajął szóste miejsce w finale Złotego Kasku, który rozegrano w Rawiczu. Torunianin miał słaby początek zawodów, ale wygrał dwa swoje ostatnie wyścigi. W biegu dodatkowym o piątą lokatę Miedziński przegrał z Krzysztofem Buczkowskim.

12
października
2014
21:11
Konrad Trokowski

Hancock przypieczętował IMŚ

Ikona newsa

Greg Hancock zdobywając w toruńskich zawodach Grand Prix trzynaście punktów zapewnił sobie trzeci w karierze tytuł Indywidualnego Mistrza Świata!

11
października
2014
23:54
Konrad Trokowski

Informator Grand Prix

Ikona newsa

Wszystkie informacje organizacyjne przed sobotnim turniejem Grand Prix na MotoArenie znaleźć można w specjalnie przygotowanym Informatorze Kibica, który można otworzyć tutaj: https://www.torun.pl/sites/default/files/pictures/informator_kibica_sgp_2014.pdf

11
października
2014
10:00
Konrad Trokowski

Klasyfikacja generalna Grand Prix przed turniejem w Toruniu

Ikona newsa

Przed ostatnim turniejem Grand Prix 2014 na MotoArenie liderem klasyfikacji generalnej jest Amerykanin Greg Hancock, który wyprzedza Krzysztofa Kasprzaka o dwanaście punktów i Brytyjczyka Taia Woffindena o piętnaście "oczek". Realne szanse na zdobycie medali mają jeszcze Słoweniec Matej Zagar i Duńczyk Nicki Pedersen. Tylko czyste teoretyczne szanse na krążek ma Chris Holder, ale dla Australijczyka priorytetem jest utrzymanie się w cyklu Grand Prix na przyszły sezon.

11
października
2014
09:54
Konrad Trokowski

Torunianie daleko w finale MDMP

Ikona newsa

Drużyna Unibaksu Toruń w składzie: Paweł Przedpełski, Oskar Fajfer, Oskar Ajtner-Gollob i Dawid Krzyżanowski zajęła dopiero piąte miejsce w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, który odbył się w Rybniku. Przedpełski i Fajfer zdobyli po siedem punktów, a Ajtner-Gollob dorzucił tylko dwa. Tytuł MDMP zdobyli młodzi żużlowcy z Leszna.

11
października
2014
09:03
Konrad Trokowski
« Nowsze   ...  1 2 3 4 5 6 7 8 9  ...  Starsze »
Następny
Poprzedni
W przyszłym sezonie
Koniec sezonu
07.09..2014 - XIV kolejka ENEA Ekstraligi
74 : 16
INFOCOMP

Unibax S.A.
Logo KST S.A.

Klub Sportowy Toruń S.A.

ul. Pera Jonssona 7

87-100 Toruń

tel. (+4856) 651 80 66

fax. (+4856) 651 74 91

email: klub@speedway.torun.pl