Sponsor Tytularny rozgrywek:

PARTNERZY MEDIALNI ENEA EKSTRALIGI:

Bilety na mecz w Toruniu za złotówkę dla gości

Ikona newsa

Zgodnie z orzeczeniem Trybunału Polskiego Związku Motorowego nr 97/2013 z 19 listopada 2013, bilety na sektor gości dla kibiców z Zielonej Góry podczas meczu XII kolejki DMP, 10 sierpnia o 16.30 na MotoArenie będą sprzedawane za złotówkę (1 zł).

Ikona newsa

Paweł Przedpełski zajął szóste, a Oskar Fajfer - czternaste miejsce w finale Srebrnego Kasku, który rozegrano w Krośnie. W zawodach najlepszy okazał się Piotr Pawlicki. Przedpełski wywalczył dziewięć punktów, a Fajfer - tylko trzy.

28
lipca
2014
18:08

Karol Ząbik międzynarodowym wicemistrzem Słowacji

Ikona newsa

Karol Ząbik zdobył tytuł międzynarodowego wicemistrza Słowacji. Trzecie miejsce zajął Rosjanin Wiktor Kułakow, który podobnie jak Ząbik znajduje się w kadrze Unibaksu Toruń. O ostatecznym zwycięstwie w zawodach decydował wyścig finałowy, w którym zwyciężył były zawodnik naszego klubu - Kamil Brzozowski przed Karolem Ząbikiem, Wiktorem Kułakowem i Czechem Martinem Malkiem.

28
lipca
2014
18:01

Bilety na mecz ze SPAR Falubazem ciągle w sprzedaży!

Ikona newsa

Kup bilet i kibicuj drużynie Unibaksu Toruń podczas meczu ze SPAR Falubazem Zielona Góra, 10 sierpnia o godz. 16:30 na MotoArenie. Kupując bilet na mecz 10 sierpnia, skorzystaj z promocji dla kibiców w Salonach Jubilerskich Eliza!

28
lipca
2014
17:19

Zmarł Bogdan Szuluk

Ikona newsa

27 lipca 2014 w wieku 68 lat odszedł od nas wychowanek i wieloletni zawodnik naszego toruńskiego klubu - Bogdan Szuluk. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Toruniu przy ulicy Żeglarskiej 16 dnia 31 lipca o godz. 11:00. Cześć Jego pamięci!

28
lipca
2014
16:57

Australijczycy pojadą w barażu DPŚ!

Ikona newsa

Drużyna Australii zajęła trzecie miejsce w półfinale Drużynowego Pucharu Świata w King's Lynn. "Kangury" uległy ekipie Wielkiej Brytanii, która bezpośrednio awansowała do sobotniego finału oraz Amerykanom, którzy wspólnie z nimi pojadą w czwartkowym barażu. Tylko sześć punktów w pięciu startach dla Australii zdobył Darcy Ward.

27
lipca
2014
19:04

Stan zdrowia Oskara Ajtnera-Golloba

Ikona newsa

W niedawno rozegranym turnieju indywidualnym z cyklu Pomorskiej Ligi Młodzieżowej na torze w Grudziądzu groźny upadek zanotował Oskar Ajtner-Gollob. Żużlowiec Unibaksu Toruń doznał poważnych obrażeń głowy. Oskar Ajtner-Gollob zahaczył o tylnie koło prowadzącego Dominika Kossakowskiego i z całym impetem uderzył w bandę. Po szczegółowuch badaniach lekarskich okazało się, że Ajtner-Gollob doznał złamania nosa oraz kości zatok. Ma również głęboką dziurę w czole. Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na tor!

27
lipca
2014
18:38

Migawki z miniżużlowego weekendu w Toruniu

Ikona newsa

W sobotę i niedzielę na toruńskim minitorze rozegrano V rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz IV rundę Pucharu Polski Par Klubowych w miniżużlu. Przedstawiamy Państwu nagrania kilku wyścigów i zdjęć z tych zawodów. Zapraszamy do oglądania!

27
lipca
2014
15:15

Dublet braci Kopeć-Sobczyńskich w Toruniu

Ikona newsa

Igor Kopeć-Sobczyński w parze z Marcinem Kościelskim wygrali IV rundę Pucharu Polski Par Klubowych w kategorii 80-125 ccm, która odbyła się na toruńskim minitorze. W rywalizacji w kategorii 50 ccm najlepszy okazał się Borys Kopeć-Sobczyński.

27
lipca
2014
14:15

Gruchalski i Tyburski najlepsi w Toruniu

Ikona newsa

Częstochowianin Michał Gruchalski oraz gdańszczanin Bartosz Tyburski okazali się najlepsi w zawodach miniżużlowych w kategorii odpowiednio 80-125 ccm i 50 ccm, które rozegrano w Toruniu. Bardzo dobrze spisali się także gospodarze zajmując miejsca 2-4 w mocniejszej kategorii i drugą lokatę w kategorii słabszej. W niedzielę odbędą się zawody parowe, a ich początek zaplanowano na godz. 10:00. Migawki z sobotniej imprezy znaleźć można tutaj.