Sponsor strony B
Sponsor strony C

Newsletter

Czy wiesz, że...

W sezonie 2008 Chris Holder wygrał ze swoimi drużynami mistrzostwa trzech lig: polskiej (z Unibaksem Toruń), angielskiej (z Poole Pirates) i szwedzkiej (z Lejonen Gislaved).

Sponsor Tytularny rozgrywek:

PARTNERZY MEDIALNI ENEA EKSTRALIGI:

Krzyżanowski siódmy w III Memoriale Władysława Pietrzaka

Ikona newsa

W Lublinie odbył się I Turniej Nice Cup będący jednocześnie III Memoriałem Władysława Pietrzaka. W zawodach udział wzięło dwóch żużlowców Unibaksu Toruń. Dawud Krzyżanowski zdobył dziewięć punktów i zajął siódme miejsce, a upadek na drugim miejscu w ostatnim biegu pozbawił go startu w wyścigu półfinałowym. Paweł Wolender nie wywalczył żadnego "oczka" i uplasował się na ostatniej, szesnastej pozycji.

Ikona newsa

Tym razem na torach szwedzkiej Elitserien wystartowało czterech żużlowców Unibaksu Toruń. Najlepiej z nich spisał się Darcy Ward, który dla Piraterny Motala zdobył dziesięć punktów z dwoma bonusami w pięciu startach notując niegroźny upadek w swoim ostatnim biegu. W tym samym spotkaniu dużo groźniejszy upadek zaliczył Chris Holder, ale według wstępnych informacji skończyło się tylko na potłuczeniach, choć Australijczyk nie dokończył zawodów.

13
sierpnia
2014
06:25

Lista startowa finału IMME

Ikona newsa

W najbliższą niedzielę, 17 sierpnia o godz. 18:00 w Tarnowie odbędzie się turniej o Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwo Ekstraligi. Znana jest już lista startowa na ten turniej. W zawodach wystartuje dwójka żużlowców Unibaksu Toruń: Darcy Ward i Paweł Przedpełski.

13
sierpnia
2014
06:13

Zwycięstwo "Aniołów" u siebie

Ikona newsa

Drużyna Unibaksu Toruń odniosła zwycięstwo w półfinale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, który odbył się na MotoArenie. Najlepszym żużlowcem "Aniołów" był Paweł Przedpełski, który nie przegrał z żadnym rywalem. Czysty komplet punktów zapisał na swoim koncie Szymon Woźniak. Do finału MDMP oprócz torunian awansowali tarnowianie i rybniczanie.

12
sierpnia
2014
20:28

Matematyczne szanse Unibaksu na play-off

Ikona newsa

Po sensacyjnym zwycięstwie FOGO Unii Leszno w Zielonej Górze nad miejscowym SPAR Falubazem 46:44, drużynie Unibaksu Toruń pozostały już tylko matematyczne szanse na awans do play-off. Leszczynianie potrzebowali bowiem punktu bonusowego, aby całkowicie zamknąć torunianom drogę do fazy finałowej.

12
sierpnia
2014
09:18

Półfinał MDMP we wtorek w Toruniu

Ikona newsa

We wtorek, 12 sierpnia o godz. 16:00 w Toruniu odbędzie się półfinał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Do finału tych rozgrywek awansują trzy najlepsze zespoły. Wstęp na toruński półfinał MDMP będzie możliwy po okazaniu programu zawodów w cenie 3 zł. Posiadacze karnetów zawody obejrzą za darmo.

11
sierpnia
2014
12:04

Zwycięstwo, ale bez bonusa

Ikona newsa

Unibax Toruń pokonał SPAR Falubaz Zielona Góra 47:42, ale nie zdobył punktu bonusowego. Pierwszy komplet punktów dla "Aniołów" zdobył Emil Sajfutdinow, a dwucyfrową zdobyczy przywiózł także Darcy Ward. Liderami gości byli Piotr Protasiewicz i Aleksandr Łoktajew.

10
sierpnia
2014
20:08

Sajfutdinow wygrał w Holsted!

Ikona newsa

Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończył się III finał Speedway European Champioship, który odbył się w Holsted. Na podium stanęli także Peter Kildemand i Martin Vaculik. Najlepszy z Polaków - Janusz Kołodziej zajął dziewiąte miejsce.

09
sierpnia
2014
19:25

Niedzielny mecz uzależniony od finału SEC

Ikona newsa

Rozegranie niedzielnego spotkania Unibaksu Toruń ze SPAR Falubazem Zielona Góra uzależnione jest od III finału SEC, który w sobotę ma zostać rozegrany w Holsted. Jeśli te zawody się nie odbędą i zostaną przełożone na niedzielę, to ze względu na start w tych zawodach Miedzińskiego, Sajfutdinowa, Golloba i Jonssona mecz w Toruniu zostanie odwołany.

09
sierpnia
2014
11:43

Lista startowa III finału SEC

Ikona newsa

W sobotę, 9 sierpnia o godz. 15:00 w duńskim Holsted rozpocznie się III finał Speedway European Championship, czyli rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Na starcie stanie trójka żużlowców Unibaksu Toruń: Adrian Miedziński, Emil Sajfutdinow i Tomasz Gollob.